Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2024/25

W miniony piątek (20.09.24r.) odbyła się uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2024/25, w której to udział wzięły szkoły z regionu Siedleckiego. Naszą szkołę reprezentowała p. Wicedyrektor Monika Skrzydlewska i nauczyciel wychowania fizycznego p. Karol Wójcik. Nasza delegacja odebrała puchar za szóste miejsce, które nasza szkoła zdobyła w rywalizacji szkół ponadpodstawowych regionu Siedleckiego w ubiegłym roku szkolnym. Nasza szkoła była najwyżej sklasyfikowana ze wszystkich szkół Powiatu Mińskiego. Wartym podkreślenia jest również fakt, że strata do czwartego miejsca wynosiła tylko nieco ponad 20 pkt! Wszystkim szkolnym sportowcom, nauczycielom gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!