Szkolenie w Ośrodku Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim

🚜🦺 16 października 2024 roku Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim przeprowadził profesjonalne szkolenie i pokaz maszyn do robót ziemnych i drogowych dla II klasy technik budowy dróg i klasy I technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Zakres szkolenia:

🚧Podstawowe zasady bezpieczeństwa dotyczące obsługi i pracy koparek, w tym obsługa maszyny, zachowanie podczas pracy w pobliżu innych osób, zasady obciążania i stabilizacji maszyny.

🚧 Nauka obsługi poszczególnych elementów koparki.

🚧 Praktyczne ćwiczenia, podczas których uczestnicy mieli możliwość wykonywania różnych zadań z wykorzystaniem koparki.

🚧 Szkolenie było przeprowadzane pod nadzorem doświadczonych instruktorów, którzy zapewnili maksimum bezpieczeństwa uczestnikom oraz przekazali niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Dziękujemy.