Eliminacje wojewódzkie do V Centralnego Zlotu Klas Mundurowych(21-06-2019)

W dniu 22.05.2019 na strzelnicy myśliwskiej Stępna-Michalki kolo Ostrołęki odbyły się eliminacje wojewódzkie do V Centralnego Zlotu Klas Mundurowych.W zawodach wzięło udział siedem zespołów z Płocka .Ostrołęki, Warszawy. Ostrowii Mazowieckiej,Otwocka, Żelechowa oraz Mińska Mazowieckiego.Zawody rozgrywane były w trzech konkurencjach :rzut granatem ,strzelanie z karabinka kbks oraz marszobiegu zespołowego na dystansie 4.7 km. Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco :
I miejsce - I Liceum Ogólnokształcące Centrum Naukowo-Biznesowego w Płocku   -21 pkt.II miejsce - Zespół Szkół nr1  im.Kazimierza Wielkiego w Mińsku Maz.  -18pktIII miejsce- Zespół Szkół Zawodowych nr2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich Barwy naszej szkoły reprezentowali : Dybcio Mikołaj- IILOW,Dąbrowski Mateusz- II LOW, Główka Marcin -IILOW, Karwowski Sebastian -II LOW, Krasuski Piotr- IILOW, Gańczak Piotr - IILOW, Leszczyński Arkadiusz- IILOW, Kuźmicz Jakub- ILOW, Ślązak Jakub -ILOW.

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych(19-06-2019)

Dodatkowy sprawdzian uzdolnień kierunkowych dla osób, którzy nie przystąpili do niego w pierwszym tereminie - klasa sportowa, odbędzie się 24 czerwca 2019 o godz 10.00 - szkoła ponadpodstawowa i ponadgimnazjalna" .Obowiązuje strój sportowy i obuwie na białej podeszwie.

Potyczki Młodych Adminów(17-06-2019)

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi Murawskiemu i Rafałowi Jackowskiemu z klasy 3 technikum informatycznego za zajęcia 7. miejsca w Polsce podczas Ogólnopolskiego Konkursu "Potyczki Młodych Adminów" 2019.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020(10-05-2019)(13-06-2019)

Nabór kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych rok szkolny 2019/2020 odbędzie się za pomocą systemu elektorincznego.

Możliwość dokonania zmiany wyboru szkoły
od 17 czerwca (poniedziałek) od godz. 10.00  do 19 czerwca (środa) do godz. 16.00

POMÓŻ POMÓC! Nie czekaj, aż ruszy kto inny!(13-06-2019)

To od Ciebie zależy czy popłynie pomoc - czasem aż na krańce świata! "Wystarczy iskierka dobroci, a świat zacznie się zmieniać" Możesz wyjechać na Misje nie przekraczając granic ojczystego kraju ????
TWÓJ BILET? - PASTA DO ZĘBÓW! WIZA? - SZCZOTECZKA!
Wesprzyjmy  "Dzieło na Misji" - wolontariuszy, którzy jadą do Mongolii by dzielić się z najuboższymi!

się II Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod hasłem: ''Bajkowe fryzury''(13-06-2019)

Współczesne fryzjerstwo wymaga nie tylko biegłości w technice strzyżenia i układania fryzur, ale przede wszystkim umiejętności czerpania inspiracji z każdej dziedziny życia oraz umiejętnego tworzenia rzeczy nowych i unikalnychDnia 6 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim odbył się II Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod hasłem: „Bajkowe fryzury”. Do konkursu przystąpiło 11 uczestników i 11 modelek ze szkół kształcących w zawodzie technik usług fryzjerskich i fryzjer.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ